Актуальні новини

16.03.2023

Вибір професії – відповідальне рішення

Вибір професії – одне з найбільш відповідальних рішень, яке приймає людина у житті. Як не розгубитися і не помилитися у цьому виборі?

Про все це і про особливості праці в умовах війни обговорювалося спікерами молодіжної громадської організації «Лідер» з учнями 10-11 класів Ліцею17 ЛМР.

В профорієнтаційному тренінгу також приймали участь запрошені гості – представники ТОВ «Схід Текст», ФОП Широкова О.В., Поліщук Л. Г., Карпова В.М. – дуже сильні та креативні жінки- предприємці-ВПО зі Сходу України, які змогли знайти в собі сили розпочати свій бізнес з нуля.
Вони дали практичні поради учням як діяти, як здійснити свої кар’єрні плани, як знайти свою професію.

21.02.2023

Ми шануємо, плекаємо, вивчаємо українську мову. Нашу рідну українську мову. Ми пізнаємо її красу і глибочінь.

“Мова – духовне багатство народу. Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити”. Цей вислів видатного українського педагога Василя Сухомлинського був епіграфом заходів – квестів, квізів, мовних вікторин до Дня рідної української мови, підготованих і проведених учителем Терлецькою О.М. для учнів 5-А і 10-А класів.

“Без мови немає народу, як сонця без сяйва тепла…” – цими словами В. Сосюри почався урок у 5 – Б класі. Урок творчості з української мови “Створення плакатів, інтелектуальних карт, малюнків, схем про рідну мову” провела вчитель Калапіщак О.М. у День рідної української мови.

Сьогодні всі заходи у Ліцеї присвячені українській мові. Цікаві квести, квізи, мовні вікторини до Дня рідної української мови підготували вчителі початкових класів. Яскраво провели заходи вчителі Чорна Т.В. у 2-А класі, Іванів У.Б. у 4-А класі.

Ми любимо, шануємо, вивчаємо, плекаємо нашу рідну українську мову!

15.12.2022

Свято для першокласників “Сто днів в школі”

Багато років ми проводили Свято для першокласників “Сто днів в школі”! Єдине, що перервало цю традицію – пандемія… Але цього року ми навіть не уявляли, наскільки складним виявиться період підготовки… Численні форс-мажори переслідували нас, вносили корективи… 

АЛЕ СВЯТО ВІДБУЛОСЯ! Це сталося завдяки команді тих вчителів, які попри все продовжували вірити у найкраще!

Вчергове наші чудові творчі креативні педагоги довели, що ми – це сформована команда професіоналів! Саме їхня згуртованість, вміння підставити плече в потрібний час, натхнена праця створили диво!

Активні батьки долучились до виготовлення необхідного реквізиту, підготовки мультимедійного супроводу для свята. Все це мало результат – СВЯТО ВДАЛОСЯ!

Учні, яких замінили через хворобу, прийшли на СВЯТО, тому відбулось надзвичайгл цікаве авторське бачення казки з декількома однаковими персонажами, декілька одночасно декламаторами! І всі-всі-всі першокласники ДУЖЕ СТАРАЛИСЯ! Навіть передчасне вимкнення світла не порушило ходу СВЯТА! Це все довело, що ми можемо вийти достойно з будь-якої складної ситуації!

СВЯТО ВДАЛОСЯ! Радість і вдячність на обличчях глядачів і учасників для наших славних педагогів!!!

25.10.2022

Книга – найкращий подарунок в усі часи!

Книга відкриває нові горизонти і в ній живе цілий світ. А уявіть собі 35 таких світів!

Саме 35 унікальних примірників художньої та довідкової літератури для дітей та дорослих, отримала бібліотека за два місяці благодійної акції «Подаруй шкільній бібліотеці книгу». Завдяки учням та їх батькам, вчителям та працівникам Ліцею, в цей нелегкий для кожного з нас час, ви знаходите способи допомагати іншим та не залишаєтесь байдужими, а ми маємо можливість поповнювати фонд бібліотеки новинками. Ці видання вже доступні для читання та чекають на книжкових полицях своїх читачів.

Висловлюємо щиру подяку учням:

1-А класу – Мацько Артему та Солтис Діані,м
3 класу – Демчишин Катерині, 
5-Б класу – Панову-Жиравецькому Вітаміру, 
10 клас – Строкову Олексію;

вчителям:

Хуторській Н.О.,
Тростинській С.В.,
Дем’яновій Е.В.,
Стопкіній Г.В.;

працівниці Ліцею Бей Л.Р.

Хочемо нагадати про те, що благодійна акція триває. Бібліотека чекає на вас, адже саме ви робите світ кращим. А подарована бібліотеці книга – це радість для багатьох читачів!

P.S.: В кінці акції найактивнійший читач отримає подаруночок…

З 01 по 31 жовтня 2022 року в Ліцеї № 17 Львівської міської ради проводитиметься Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек з теми "В нас єдина мета – Україна Свята! Нездолана ніким і ніколи!" за планом:

23.09.2022

В Ліцеї № 17 Львівської міської ради завершився традиціційний Олімпійський тиждень

Вже багато років у вересні в Ліцеї проводиться Олімпійський тиждень. “Швидше! Вище! Сильніше!” – саме це олімпійське гасло стало головним під час різноманітних цікавих заходів. Наші учні початкової школи брали участь у веселих перервах, конкурсі спортивного малюнка, а учні 5-11 класів показували свою чудову фізичну форму на Малій олімпіаді та у Стартах юних олімпійців. Відбулися змагання і з нових видів спорту за програмою Педана. А підсумком тижня стало нагородження переможців!

Дякуємо вчителям фізичної культури Галині Стьопкіній і Врордимиру Процику за яскраві враження, спортивний азарт всіх учасників програми Олімпійського тижня! Чекаємо нових стартів!!!

21.09.2022

У нашому Ліцеї проходить місячник безпечної поведінки школярів “Діти на дорозі”

Щорічно, протягом вересня, в нашому Ліцеї проводяться заходи, присвячені навчанню учнів безпечній поведінці на пішохідних зонах та проїжджій частині в умовах сучасного дорожного руху.

В рамках місячника у нашому Ліцеї було організовано і проведено низку заходів, спрямованих на вивчення правил дорожного руху, дотримання безпечноґ поведінки на маршруті дім – школа і навпаки. Протягом місячника красними керівниками були проведені виховні години “Безпека на дорозі-безпека життя”, “Правила дорожні знай – в ДТП не потрапляй”, “Безпечна дорога додому”; вікторина “Мова вулиці”; урок-заклик “Ціна неуваги. Присвячується пішоходам “. Була оформлена виставка малюнків “Правила дорожнього руху “.

Пелагоги-організатори Еотвіра Дем ‘янова та Світлана Земцова провели для учнів 1-А та 1-Б класів сюжетно-рольову гру”Автомобіль. Дорога. Пішохід”.
Під час гри школярі перевтілювалися в учасників дорожнього руху (пішоходів, пасажирів,водіїв) та відпрацьовували правильну поведінку під час різних ігрових та педагогічних ситуацій.

Діти із великим задоволенням долучилися до вивчення дорожніх знаків та правил поведінки на дорогах, громадському транспорті

19.09.2022

19 вересня 2022 року відбулися вибори
Президента учнівського парламенту Ліцею № 17
Львівської міської ради

Іти вперед,не зупинятись. Творити,мислити,навчатись. Саме під таким гаслом 19 вересня 2022 року відбулися вибори Президента учнівського парламенту.

Відповідно до Положення про вибори учнівського самоврядування кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень нашого Ліцею 8-11-х класів, якій має авторитет у класі та в Ліцеї.

Участь у самоврядуванні допоможе учням сформувати навички демократизму, уміння самостійно діяти,креативно мислити, ухвалювати рішення, здійснювати їх і нести відповідальність.

Вітаємо новообраного президента учнівського парламенту Файнер Віолетту, ученицю 10-А класу з перемогою, бажаємо впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, толерантності, яка сприятиме демократизації та покращенню життя Ліцею.

15.09.2022

Шкільна бібліотека оголошує благодійну акцію «Подаруй шкільній бібліотеці книгу»

Дорогі друзі!

Шкільна бібліотека оголошує благодійну акцію «Подаруй шкільній бібліотеці книгу».
Якщо у Вас є можливість поповнити шкільний бібліотечний фонд цікавими сучасними книжками, що стануть в нагоді учням, не залишайтесь байдужими і не зволікайте! В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими.
Запрошуємо всіх небайдужих доєднатися до акції і робити добро разом!
Подаровані вами видання стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду.
Акція проходитиме протягом року.

15.08.2022

Щодо форми організації освітнього процесу
в Ліцеї № 17 Львівської міської ради
у 2022-2023 навчальному році

Протягом 01 – 12 серпня 2022 року Ліцей № 17 Львівської міської ради проводив опитування батьків, осіб, що їх замінюють, учнів Ліцею щодо форми організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році.

В опитуванні взяли участь батьки учнів усіх класів Ліцею. Найбільшу активність проявили батьки учнів 1-х, 3-х, 4-х, 5-х і 8-х класів. Найменшу – батьки учнів 11-го класу. Загалом в опитуванні взяли участь близько 65% батьків, осіб, що їх замінюють, учнів Ліцею. 

Понад 70% батьків учнів Ліцею, які взяли участь в опитуванні, висловились за очну форму організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році. Близько 11% вважають, що можуть організувати своїм дітям домашню форму навчання. Близько 3,5% батьків, з огляду на обставини, які складаються, розглядають можливість спробувати засвідчити виконання Державного стандарту освіти шляхом екстернату. Понад 10% опитаних батьків вважають, що освітній процес у 2022-2023 навчальному році має бути організований за змішаною формою, з тими чи іншими її різновидами. Важко визначитись було менш, ніж 2% опитаних батьків, осіб, що їх замінюють, учнів Ліцею. 

Відповідно до результатів проведеного опитування батьків, осіб, що їх замінюють, учнів Ліцею, з огляду на обставини, які є у Львівській МТГ у зв’язку з військовим станом та карантином по COViD -19, на засідання педагогічної ради Ліцею № 17 Львівської міської ради буде винесена пропозиція організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році за очною формою навчання у 1–5-х класах (НУШ) та змішаною формою навчання у 6–11-х класах Ліцею.

Доцільною буде пропозиція наступного алгоритму організації освітнього процесуу протягом навчального тижня:

Початкова школа у складі 6-ти класів та два 5-ті класи НУШ будуть навчатись очно (офлайн).

Класи шкіл II і III ступенів навчатимуться офлайн 4 дні на тиждень та 1 день на тиждень онлайн за наступним графіком:

Стартовий тиждень:

– Понеділок 6-ті класи онлайн
– Вівторок 7-мі класи онлайн
– Середа 8-мі класи онлайн
– Четвер 9-тіі класи  онлайн
– П’ятниця  10–11-ті-класи онлайн

На наступний тиждень графік буде мінятися за циклічним алгоритмом п’ятиденки: -1-3-5-2-4-

Уроки онлайн будуть проводитись за розкладом Ліцею.

Всі заняття в Ліцеї розпочинатимуться о 09-00

Укриття Ліцею буде вміщувати до 500 учасників освітнього процесу.

Перебування сторонніх осіб під час освітнього процесу перебування учнів у Ліцеї, буде категорично заборонене.

19.05.2022

Вишиванка – оберіг і пам’ять, культура, духовність і сила, зв’язок поколінь і традиція

Вишиванка – Код Нації! Ліцей вітає всіх з Міжнародним Днем Вишиванки!

Вишиванка – краса і неповторність, традиція і культура, духовність і сила, любов і тепло рук, традиція і сучасність… У ній таїна віків нашої непоборної, волелюбної нації!

Вишиванка – оберіг і пам’ять, краса і любов, зв’язок поколінь і традиція, витвір мистецтва і неповторність! Вишиванка – духовність і душа нашого народу!

24.04,2022р.

Великодній сніданок зібрав за одним святковим столом наших гостей

Наші славні волонтерки – наші педагоги, організували Великодній сніданок для тих наших гостей з місць військових дій, які вимушені тимчасово проживати у Ліцеї. Численні вітання, спільна молитва додали тепла до освяченого частування. Слова щирої подяки нашим господиням і всім, хто долучився до створення атмосфери домашньої оселі, звучали сьогодні за святковим столом

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

20.04.2022р

Писанка символізує початок, народження життя

Малюнки на писанці є складним набором символів, і саме завдяки цьому писанка перетворюється на магічний оберіг 

Напередодні Світлого Свята Великодня для дітей і дорослих, які тимчасово перебувають в нашому Ліцеї, вчителем трудового навчання Знак Надією Володимирівною був проведений майстер-клас по створенню писанок. До цієї кропіткої роботи також долучилася вчитель української мови Калапіщак Ольга Миколаївна.

Творчий процес захопив всіх учасників, а по його закінченню, пофарбовані долоньки лагідно тримали вперше створені писанки

15.04.2022р

Весняна толока у нашому Ліцеї 

15 квітня 2022 року. напередодні Вербної Неділі, у Ліцеї № 17 Львівської міської ради за участі трудового колективу, представників батьківського самоврядування та за активної допомоги тимчасово внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Ліцеї, пройшла перша передвеликодня толока. 

Весна надії нашої

10.03.2022

Про відновлення навчання в онлайн-форматі

До уваги учасників освітнього процесу Ліцею № 17 Львівської міської ради!

До уваги батьків дітей, які приїхали з інших регіонів і сьогодні живуть у приміщеннях нашого Ліцею чи разом із рідними живуть у домівках львів’ян, приватних прихистках чи хостелах в мікрорайоні Ліцею № 17 Львівської міської ради!

Відповідно до рішення Львівської міської військової адміністрації, Ліцей № 17 Львівської міської ради з понеділка, 14 березня, відновлює навчання для школярів 1–11-х класів в онлайн-форматі.

Для дітей, які приїхали з інших регіонів і сьогодні живуть у приміщеннях нашого Ліцею, навчання буде організовано в приміщенні Ліцею № 17 Львівської міської ради, також в онлайн-форматі.

Діти, які разом із рідними живуть у домівках львів’ян, приватних прихистках чи хостелах в мікрорайоні Ліцею № 17 Львівської міської ради, можуть їх батьками бути зареєстровані у Ліцеї чи іншій найближчій школі та приєднатись до навчання в онлайн-форматі.

Наша адреса: м. Львів, вул. Мельника 1-3
Телефон для довідок: 0 (32) 237 21 81

02.02.2022

В початковій школі нашого Ліцею 

розпочалися адаптаційні заняття для маленьких майбутніх лідерів
у навчанні, творчості та спорті!!

Наших майбутніх учнів чекають великі успіхи А наші педагоги завжди будуть поруч! Разом до успіхів і досягнень!

Початкова школа Ліцею № 17 Львівської міської ради продовжує набір дошкільнят в групу експрес-підготовки до 1 класу навчання у 2022-2023 навчальному році

10-14.01.2022 

Перший навчальний тиждень 2022-го року 
і перша чудова подія: 
Відкриття Оновленого Спортивного Залу Нашого Ліцею!

Понад два роки тривав капітальний ремонт спортзалу нашого Ліцею. Вчителі, учні, батьки з нетерпінням чекали завершення всіх необхідних робіт…
І ось чудові миті відкриття нашого оновленого чудового спортзалу! 

Щиро дякуємо тим дорослим, які здійснювали і контролювали хід робіт: п. Лісному С.Є., п.Циганку В.А., п. Березці Я. Свінчуку В.В., Луньовій І.Я.! Щира подяка всім, хто долучився до цієї події! 

А телебачення 24-го каналу та Zaxid.Netзняли пречудовий сюжет по цю радісну подію!

Запрошені на наші урочистості президент Львівської міської федерації баскетболу Дмитро Крамар, головний тренер збірної Львівської області з баскетболу Єдуард Скрипець, видатні баскетболісти Віктор Кобзистий, Святослав Драбчук привітали наших учнів з відкриттям прекрасного спортзалу, а пан Дмитро Крамар подарував 10 прорфесійних баскетбольних м’ячів, сітку для м’ячів, 2 баскетбольних сітки , 10 пакетів зі спортивними подарунками. 
На урочистостях з нагоди відкриття оновленого спортивного залу учні та учениці нашого Ліцею показали свою спортивну майстерність та продемонстрували нагороди, завойовані у спортивних змаганнях. 

Запрошуємо на коротеньку екскурсію нашим оновленим спортзалом!

Ліцей № 17 Львівської міської ради 
з початковою школою і гімназією 

вітає всіх з Новим 2022-м роком і Різдвом Хрвстовим! 

Здоров’я! Особистісного розвитку! Реалізації планів! Успіхів! Досягнень!

Веселих Свят! Безпечних канікул! Гарного відпочинку! 
Успішного ІІ семестру!

3-А вітає вас з Різдвом Христовим! 

1-А  віттає вас з Різдвом Христовим!
 та складає вам і всім вашим родинам найкращі побажання!

3-А вітає вас! 

Веселих Свят і Щасливого Нового Року! 

Завершується 2021-й рік

Цей тиждень напередодні зимових свят насичений не лише навчанням
Учні 4-А, 6-А і 6-Б класів, разом з класними керівниками Кулявець О.М., Шиманською Ю.В., Шумейко В.В., завітали до «Майстерні Санта Клауса» у селі Деревач. І це було цікаво та пізнавально! Діти власноруч розмалювали новорічні ялиночки, поласували какао та смачненькими пряниками, розважалися з веселими гномами та зустрілися з самим Сантою, котрий поспілкувався з кожним з них!
Закінчилась ця чудова екскурсія веселими забавами на свіжому повітрі.
Свято наближається!

Напередодні Різдвяних Свят і Новорічних канікул

нагадуємо учасникам освітнього процесу в нашому Ліцеї про безпеку життєдіяльності, основи розумної поведінки та збереження життя і здоров’я задля успіхів у нашій спільній освітній діяльрості 

Здоров’я і Успіхів! Будьмо безпечні!

20-24.12.2020 

Завершується перший семестр навчального року: 
Ліцей працює, підводить підсумки, готується до Свят

Було дуже цікаво, пізнавально, креативно та святково!

Це був ще один цікавий, нестандартний урок:
Напередодні свят учні 4 – А класу з разом з класним керівником Кулявець О. М. завітали до Львівської дитячої бібліотеки № 10. Працівники закладу радо зустріли гостей, підготувавши низку цікавих заходів.
Пізнавальною та розвиваючою була гра” Твістер”, під час якої учні активно знаходили на картинках пам’ятки архітектури. Потім діти віртуально мандрували вуличками нашого району.
На завершення учні висловлювали побажання щодо прийдешніх свят, тішилися солодкими призами. А Тимур Хамідов порадував всіх прекрасною грою на піаніно!
Дякуємо Кулявець О. М. за чудову мандрівку до Країни Знань!

Дуже цікаво і весело було “поспілкуватися” з розумною технікою!

Учні 8-11 класів нашого Ліцею познайомилися з особливостями програмного забезпечення, роботи та практичного використання деяких моделей коптерів і роботів.
Сподіваємося, що скоро зможемо впровадити робототехніку в освітній процес нашоого Ліцею

Завершується перший семестр навчального року

Учні нашого Ліцею взяли участь у Всеукраїнських, міських, ліцейських олімпіадах, конкурсах, позашкільних проєктах та ініціативах. Очікувано найуспішніші отримали заслужені нагороди!

Підводяться підсумки, отримуються нагороди та створюються нові плани!
Вітаємо всіх переможців і педагогів! Бажаємо подальших перемог!

“Сонети Шекспіра – це сповнені любові пісні його серця”

Це – тема інтегрованого уроку зарубіжної літератури та англійської мови у 8-Б класі, проведеного вчителями Земцовою С.Р. та Чернецькою О.В. Учні складали біографію поета, використовуючи матеріали відеоролика англійською мовою, знаходили англійські відповідники крилатим висловам Шекспіра, підготували цікаві факти з життя драматурга, розповідали про історію театру “Глобус”, намагалися розкрити загадки Шекспірівських сонетів! Учні мали можливість порівняти дослівний переклад із оригіналом, перекладами Д.Паламарчука, С.Маршака. Завершився урок відеороликом “Поради від В.Шекспіра”

Змінюються часи, століття, але сонети Шекспіра живуть і сьогодні!

Серед численних заходів, які відбуваються в Ліцеї – музичні лекторії для учнів 9-11 класів.

Ця чудова традиція започаткована Успенською О.Л. Тема лекторію цього року – “Перлини світової музики”. Окрім цікавої інформації про композиторів, напрями і стилі в музиці, наші ліцеїсти також мали можливість наживо прослухати видатні музичні твори композиторів різних епох у виконанні учнів 11-А класу Львівського державного музичного ліцею ім. С. Крушельницької Зубенко Є., Петрівської В., Ралик С., Шутко Н., Бервецького Т.

Дякуємо Успенській О. Л. за створену надзвичайну атмосферу свята!

13-17.12.2021

“Львів і львів’яни”
Насичений творчістю, знаннями і співпрацею тиждень нашого Ліцею

Навчальний тиждень в Ліцеї №17 розпочався виконанням Гімну України і відкриттям Фестивалю предметів природничо-математичного циклу “Львів і львів’яни”.
Учні мали можливість переглянути малюнки і плакати на екологічну тематику, фотовиставку “В об’єктиві наших ліцеїстів рідна природа Львівщини”, виставку творчих робіт – виробів з природного матеріалу учасників екологічного гуртка 6-7 класів.
Учні 8-А класу були учасниками інтегрованого уроку-квесту з географії, історії, художньої культури, який провели вчителі Михайловська В.П., Евсєєва О.С., Успенська О. Л.
Учні 1-10 класів взяли участь в черговому етапі Міжнародного природничого конкурсу “Колосок”, координатор Бєлікова Л.Ф.
Далі наших учнів чекають наступні цікаві події!

Народні традиції, народні свята живуть століттями!

Нардні традиції – код нації
Тож учні 9-11 класів нашого Ліцею презентували інсценізацію Андріївських вечорниць. Лунав дотепний народний гумор, звучали народні пісні. Дівчата провели обряди андріївського ворожіння, хлопці взяли участь в андріївських забавах!
Завершилися вечорниці частуванням усіх гостей варениками, калитою, узваром.
Щиро дякуємо вчителям Терлецький О. М., Дем’яновій Е.В. за ідею свята і яскраву постановку!
Дякуємо учням 9-11 класів за творчість, креативність, артистизм!
Дякуємо батькам учнів за смаколики! Свято вдалося!

На високому рівні продовжується методичний тиждень предметів природничого циклу “Львів і львів’яни”.

Дуже цікаві уроки були проведені нашими вчителями! У 6-А, 6- Б кл. вчитель Хлопась Л.Й. провела урок-квест з біології “Природа рідного краю. Рослини-символи України”. Учні, розв’язували тематичні загадки, виконували творчі завдання, показували інсценізації.
На уроці-досліді з фізики у 8-Бкл. “Екологічні проблеми Львівщини”, який провела Гужва А.Ю., учні на конкретних прикладах шукали можливі шляхи вирішення важливих для всіх нас питань.
На уроці – круглому столі в 11 кл. “Видатні хіміки Львівщини”, вчитель Сняданко Т.М. організувала обговорення результатів екскурсії учнів на кафедру хімії Львівської Політехніки, а ще учні дізналися про внесок львівських вчених у розвиток хімії в Україні.
Дякуємо вчителям за такі креативні, творчі, важливі уроки!

Методичний тиждень предметів природничо-математичного циклу “Львів і львів’яни” триває!

Цікавим, пізнавальним, мотивуючим був урок-подорож у 11 кл. “Стефан Банах – світило Львівської математичної науки”, який провела Александрова Ю.В. Учні підготували змістовні презентації про життя та наукову діяльність вченого, мандрували видатними місцями Львова, де він жив, працював, відпочивав.
Урок-конференція “Розвиток ІТ-компаній Львова”, який провела Сивицька О. В., познайомив учнів 8-А, 8-Б, 9 кл. з найбільш розвинутими галузями в нашому місті, учні застосовували практичні навички, отримані на уроках інформатики. Дякуємо вчителям за цікаві, сучасні, креативні уроки! 
На уроці “Площі в математиці та площі в житті” учні 5 кл. під керівництвом Швирьової Н. С. знайомилися з історичними пам’ятками Львова, обчислювалися їх площу, дізнавалися цікаві факти про наше місто.
А на уроці-екскурсії з природознавства “З любов’ю до рідного краю”, учні 5кл. разом з вчителями Михайловською В.П., Швирьовою Н.С. відвідали музей видатного українського художника І. Труша. 

А в класах початкової школи нашого Ліцею – тематичний тиждень “Львів і львів’яни”

На уроках – віртуальних подорожах, різноманітних інтегрованих уроках: українського читання, математики, предмету “Я досліджую світ” учні дізнавалися нову, дивовижну інформацію про наше улюблене місто, про видатних львів’ян та їх внесок в загальноукраїнську культурну і духовну спадщину!
Дякуємо вчителям за цікаві, інформативні, насичені творчістю уроки!

Свято наближається!

Святковий настрій створює святково оформлений простір, результат спільної творчості учнів, учителів і батьківської спільноти Ліцею.
В класах, коридорах, рекреаціях запанував дух чемності, старанності у навчанні, очікування подарунків від Святого Миколая і Різдвяних див.

А святковий настрій у переддень свята Св. Миколая створили сьогодні учням 1-4 класів ліцею старшокласники, які показали яскраву, веселу виставу “Миколай йде до нас”!

Учасники учнівського хору заспівали чудові пісні, додаючи дійству ще більше величності і святковості. Наші діти були чемними, а тому отримали і ще отримають подарунки від Святого Миколая!

Дякуємо вчителям Дем’яновій Е.В., Тростинській С.В. за творчість, креативність, фантазію у підготовці яскравого свята!

09.12.2021

09.12.2021 року в Ліцеї 17, з дотриманням карантинних заходів, відбулось розширене засідання педагогічної ради

На розширеному засіданні педагогічної ради Ліцею були присутні представники педагогічного колективу, учнівського самоврядування, батьківської громади.

Директор Ліцею, Луньова І. Я., ознайомила присутніх зі змістом представлених на обговорення та затвердження документів: Меморандум про співпрацю педагогів, здобувачів освіти, батьківської громади ліцею, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, Положення про критерії, правила, процедури оцінювання здобувачів освіти. Після обговорення, голосування та затвердженя ці, дуже важливі для подальшого активного розвитку нашого Ліцею документи, підписали: від педагогічного колективу – п. Ірина Луньова, від учнівського самоврядування – Богдана Лебєдєва, від батьківської громади – п. Стефанія Тростинська.

Педагогічна рада затвердила Склад координаційної ради Ліцею.

Педагогічна рада визналала виконаним План курсової підготовки педагоггічних працівників у 2021 році та схвалила План курсової підготовки педагогічних працівників на 2022 рік

Також були затверджені зміни до структури навчального року.

З метою удосконалення освітніх та управлінських процесів у Ліцеї протягом січня – травня 2022 року проводитиметься щорічне самооцінювання якості освіти та освітньої діяльності

08.12.2021

У перший тиждень грудня в нашому Ліцеї – традиційна акція «Десь на Сході»

Протягом першого тижня грудня учні та учениці нашого Ліцею проводять акцію «Десь на Сході». Ця акція волонтерської допомоги стала в Ліцеї доброю традиційєю і цього року проводиться вже втретє. Учнівське самоврядування організувало активну участь учнів Ліцею у цій волонтерській активності: були зібрані продукти, предмети особистої гігієни, ліки, канцелярські товари для наших Воїнів, для дітей та цивільного населення зони ООС.

06.12.2021

06 грудня – День Збройних Сил України

Відзначення Дня Збройних Сил України розпочалося в Ліцеї 17 з підняття Державного Прапора та виконання Гімну України 

Також учні 10-11 класів зустрілися з учасником АТО, старшим солдатом- кулеметником Любомиром Пелихом. В даний час пан Любомир Пелих є головою громадської організації “Партнерство миру”. Учні уважно слухали розповідь про військові будні та важкі події на Сході України. Саме такі розповіді дають можливість усвідомити, якою ціною дається наш спокій та мирне життя!!!

Весь учнівський, педагогічний колектив ліцею щиро вітає всіх військовослужбовців, ветеранів з Днем Збройних Сил України!!!

Слава Україні! Героям Слава!

24.11.2021

22 листопада 2021 року в Ліцеї № 17, у форматі Zoom-конференції, відбулось підсумкове засідання педагогічної ради “Внутрішня система якості освіти: академічна доброчесність, система оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти”  

На засіданні були затверджені Положення про академічну доброчесність Ліцею № 17 Львівської міської ради, склад комісії з академічної доброчесності, рішеня про розробку системи оцінювання в Ліцеї № 17 

Педагогічна рада проводилась у два етапи: 17-18.11.2021р. в Ліцеї 17 проводився перший етап педради “Внутрішня система якості освіти: академічна доброчесність, система оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти”. Метод “мозкового штурму” дозволив всім учасникам активно обговорити різні аспекти теми та розробити конкретні кроки для подальшої роботи.

22.11.2021р. відбулось підсумкове засіданя, на якому представники освітянських спільнот Ліцею № 17 презентували свої напрацювання і узгодили спільне рішення.

22.11.2021 

Ліцей № 17 Львівської міської ради відновив очне навчання для учнів 5-11-х класів у День Гідності і Свободи

Заходи на відзначення Дня Гідності та Свободи у нашому Ліцеї засвідчили неабиякий патріотизм та  величезне бажання до безпосередньої взаємодії у спільній діяльності наших учнів і вчителів

15.11.2021

З 15 по 19 листопада 2021 року в Ліцеї № 17 Львівської міської ради пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху


Учні нашого Ліцею довели на практиці, що вони – зразок поведінки в умовах дорожнього руху міста!


  • На виконання Заходів тижня безпеки дорожнього руху були проведені уроки в рамках проєкту “Безпечна країна”. Уроки пройшли як в очній формі для 1-4-х класів, так і в онлайн форматі для учнів гімназії та ліцею


З першого дня навчального року учні нашого Ліцею та їх батьки активно долучились до благодійних акцій з порятунку життя 1-річної Вікторії Полюги. У справі порятунку Життя Вікторії є і наш скромний внесок